ساعات کاری شرکت:شنبه تا چهارشنبه ۸ صبح الی ۱۷:۳۰

ایران-تهران، اوين، خيابان دشت بهشت،

كوچه سحر، پلاك ٢٣

محصولات

سهره‌‌ی کنترل تردد انسان
11

سهره‌‌ی کنترل تردد انسان

سهره کلیه اهداف انسانی (و هر آنچه به انسان مرتبط باشد) را پایش و کنترل می‌نماید. این رصد می‌تواند در مکان‌های مختلف و از طریق انواع دوربین‌های نظارتی (معمولی، دید در شب، ترمال یا حرارتی، اشعه ایکس یا X-ray و ...) انجام گردد. "سهره" قادر است تا به صورت توام و همزمان از انواع این دوربین‌ها استفاده نماید تا بیشترین قابلیت‌های نظارت تصویری را ارائه کند. البته با متصل کردن "سهره" به انواع حسگرهای حرکتی، حرارتی، گازی، رطوبتی و فشار‌سنجی می‌توان نظارت تصویری را به نظارت کامل محیطی تبدیل نمود.

اهداف مختلف قابل تعریف  رصد تصویری اهداف انسانی عبارتست از:
- شناسائی و تشخیص حضور یا عدم حضور افراد، 
- شناسائی و تشخیص چهره فرد یا افراد (بصورت همزمان)، 
- نظارت بر انواع رفتارها و عملکردهای انسانی، 
- نظارت بر انواع شرح وظایف و دستورالعمل های اجرایی، 
- نظارت بر انواع قوانین و مقررات خاص مکانی-زمانی، 
- نظارت بر انواع خطرات امنیتی و ایمنی، مشکلات، ایرادات، نواقص، کمبودهای مکانی.
این سامانه هوشمند در آغاز فعالیت دستوالعمل‌هایی را از کاربر خود دریافت می‌نماید که این امکان را برای "سهره" فراهم می‌کند تا در مواجهه با هر هدف از اهداف تعریف شده در بخش اول، تصمیم متناسب را اتخاذ نموده و اقدامات لازم را انجام دهد. در واقع، سهره" تنها یک ناظر بی‌اراده نبوده و قادر است تا کاملا هوشمندانه و با بررسی جوانب امر تصمیم‌گیری نموده و اقدام کند. 
هر نوع اطلاعات (مکان، زمان، ...) مرتبط با اهداف انسانی که مورد نظر کاربر (کارفرما) است را می‌توان به صورت هوشمند از طریق "سهره" ثبت و ذخیره نمود. در واقع "سهره" قادر است تا بعد از رصد اهداف انسانی و امور مرتبط با انسان (رفتار‌های پرسنل و مراجعین، شمارش رفت و آمد افراد، حضور یا عدم حضور پرسنل در محیط کار و ...) به صورت کاملا خودکار آنها را ثبت و ذخیره کند.
"سهره" را می‌توان به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که پس از ثبت و ذخیره سازی اطلاعات، آنها را به صورت خودکار و در زمان‌های از پیش تعیین شده (روزانه، هفتگی و ...) به کارفرما یا مدیر ارائه کند. البته کارفرما در هر لحظه می‌تواند با مراجعه به سیستم اقدام به گزارش‌گیری، پیرامون هرآنچه که نیاز دارد، نماید. البته "سهره" قادر است تا علاوه بر اطلاع‌رسانی، اقدامات و عکس‌العمل‌هایی را نیز نشان دهد.